Par mums

Mani sauc Sniedze, es vispirms esmu mamma 3 brīnišķīgiem bērniem.            

Mūsu ikdiena ir piepildīta ar smiekliem un bērnu kņadu mājās, gan arī darbnīcā. 

Gan jau tos dzirdēsi mums piezvanot! :)

Esam pilna laika vecāki un Šarlotes audumi dod iespēju brīvos mirkļus veltīt šūšanas priekam!        

par-mums-šarlotes-audumi     
         

KĀ RADĀS ŠARLOTES AUDUMI

Pēc otrā bērniņa piedzimšanas-2016.gadā, tāds kā klikšķis notika un vienkārši-dabīgi sāku interesēties par šūšanu, kas tā tāda ir un ko var darināt. Pirmo šujmašīnu nopirku ļoti vienkāršu-Singer Simple ar kuru šuju vēl šobrīd.  Ar vien vairāk pārņēma "šūšanas drudzis".
Šūšanu apguvu pašmācības ceļā skatoties daudz-DAUDZ youtube video, vēlāk mācoties arī šūšanas kursos.
Jau toreiz biju apņēmības pilna ieguldīto naudu šujmašīnā atpelnīt šujot Montesori bumbas un citas attīstošās rotaļlietas. Veiksmīgi tas izdevās pāris mēnešos. Pēc trešā bērniņa piedzimšanas sapratu, ka vēlos ko savu un saistītu ar savu sirds lietu-šūšanu. 
 Vēlme šūt sev un ģiemenei no dabiskiem, kvalitatīviem un par pieņemamu cenu audumiem manī ir jau no maniem šūšanas pirmsākumiem. Likumsakarīgi pirmie audumi, Šarlotes audumu plauktos bija tieši 100% kokvilnas audumi.
Šarlotes auduma veikals tapa 2020.gada 1.decembrī.

TIKAI SERTIFICĒTI AUDUMI

Mums rūp, lai audumi nevien labi izskatītos, bet būtu arī droši-tāpēc mūsu audumiem ir STANDARD 100 by OEKO-TEX® vai GOTS sertifikāti. 

Visi mūsu piedāvātie kokvilnas audumi ir augstākās kvalitātes piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Kokvilnas audums ir STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertificēts,

Mēs pastāvīgi pilnveidojam savu sortimentu un cītīgi strādājam, lai sameklētu audumus, ar kuriem mēs vēlamies iedvesmot arī Tevi.

KUR MĒS ATRODAMIES

Šarlotes audumi ir dibināti vienā no skaistākajām pasaules pilsētām – Cēsīs –, kura ir lieliska vieta lai radītu: prieku, iztēli, komfortu.

Šarlotes audumu durvis ir atvērtas mūsu klientiem, Gaujas ielā 10, Cēsīs. (iekšpagalms)

 

IEDVESMAI

Idejas saviem šūšanas projektiem varat atrast arī mūsu emuārā.

Piegrieztnes atradīši šeit

Radošu dienu vēlot, 

Sniedze